Форма контактів з адміністратором сайту

З питань функціонування, інформаційної підтримки сайту, доповнення та редагування матеріалів, публікації нових тематичних оглядів, що безпосередньо пов'язані з аптекою-музеєм, історією розвитку фармаціі та медицини, а також про історію міста Лева, необхідно звертатися до адміністратора сайту. Зв'язатись із адміністратором можна як через e-mail адресу, так і заповнивши форму зворотнього зв'язку.

E-mail адміністратора: lvivpharmacy@ya.ru

При заповненні форми зворотнього зв'язку намагайтесь чітко формулювати свої думки, будь ласка, вказуйте ваше дійсне ім'я, щоби ми знали, як до вас звертатись і тему повідомлення. Не забувайте вказувати вашу діючу e-mail адресу — саме на неї ви отримаєте відповідь на своє повідомлення.

Аптека-музей на карты

Аптека-музей «Під чорним орлом» розташована в самому серці міста Лева — в центральній його частині. Біля площі Ринок є дві старі вулиці, розташовані перпендикулярно одна до одної: Друкарська і Ставропігійська, на перетині яких розташований кутовий будинок, в якому і знаходиться аптека. Для гостей нашого міста ми пропонуємо карту з точним місцем розташування аптеки-музею:

Карта є інтерактивною: для зменшення масштабу, перемикання видів та вимірювання відстаней, використовуйте відповідні піктограми.

Будемо вдячні, якщо на вашому сайті знайдеться трохи місця для нашої кнопки. Код її запропоновано нижче:

Під чорним орлом