Аптека-музей «Під чорним орлом»

Ласкаво просимо в Аптеку-музей у Львові! Серед будівель в старовинних кварталах Львова, що оточують площу Ринок, є кутовий будинок, яким починаються вулиці Друкарська та Ставропігійська, який виділяється оформленням фасаду першого поверху. По обидві сторони акуратного порталу розташовано рельєфні портрети відомих персонажів давньогрецької міфології — бога лікування Асклепія (Ескулапа) та його доньки — богині здоров'я Гігієни. Над масивним контрфорсом, виступаючим на тротуар, звисає кована вивіска з емблемою медицини (змія, що обвиває чашу) і датою — 1735, під нею на ланцюжках звисає напис «Аптека-музей». Відома також під іншою назвою, що пройшла крізь віки — «Під чорним орлом», аптека є однією з найстаріших не тільки у Львові, а й в Україні.

Аптека-музей у Львові «Під чорним орлом»

У цьому будинку вже більше двох з половиною століть діє найстаріша з існуючих у Львові аптек. Сюди день у день навідуються люди за ліками. Відкрита ще в 1735 р військовим фармацевтом Наторпом, аптека переходила від одного власника до іншого, виконуючи свою благородну місію. Продовжує вона активно служити людям і в наш час, ставши державною аптекою № 15. Тепер у ній можна придбати готові лікарські препарати. Продаються тут і пам'ятні сувеніри.

Огляд експозиції в аптеці-музеї

Вартість огляду експозиції музея

* Ціна є актуальною при наявності студентського квитка.

Аптека-музей запрошує всіх бажаючих ознайомитися з унікальною експозицією, яка присвячена не тільки історії заснування та розвитку аптеки «Під чорним орлом», а й питань розвитку європейської фармацевтики і лікарської справи.