Контакти адміністратора сайту

З питань функціонування, підтримки сайту, доповнення та уточнення матеріалів, додавання нових тематичних оглядів, які безпосередньо пов'язані з аптекою-музеєм «Під чорним орлом», історією розвитку фармації, а також про історію міста Лева, слід звертатися до адміністратора сайту. Зв'язатися з адміністратором можна як через e-mail, так і заповнивши форму зворотного зв'язку.

E-mail адміністратора: info@lvivpharmacy.org.ua

Форма зворотнього зв'язку

При заповненні форми зворотнього зв'язку намагайтесь чітко формулювати свої думки. Будь ласка, вказуйте тему повідомлення та ваше дійсне ім'я, щоби ми знали, як до вас звертатись. Не забудьте повідомити вашу діючу e-mail адресу — саме на неї ви отримаєте відповідь на своє повідомлення.


Аптека-музей на карті

Аптека-музей «Під чорним орлом» розташована в самому серці Львова біля міської Ратуші. У північно-східній частині площі Ринок, навпроти фонтану з Адонісом, є дві перпендикулярні старовинні вулиці: Друкарська та Ставропігійська. На їх перетині розташований кутовий будинок, в якому і знаходиться музейний комплекс. Для гостей нашого міста наводимо карту з точним місцем розташування:

Будемо вдячні, якщо на вашому сайті, блозі або сторінці в соцмережах знайдеться небагато місця для нашої кнопки. Код її представлений нижче:

Під чорним орлом